فروش تجهیزات بسته بندی
خانه / کاغذ کرافت / تولید و مرکز فروش کاغذ کرافت در تهران

تولید و مرکز فروش کاغذ کرافت در تهران

مرکز فروش کاغذ کرافت در تهران، عرضه انواع کاغذ کرافت در ابعاد و اوزان مختلف را که توسط کاخانه های کوچک و بزرگ در کشور تولید می شود؛ را با قیمت های مناسب و عمده در سراسر کشور در دست دارد. کاغذ کرافت تهران با کیفیت های متفاوت و با ابعاد مختلف از جمله ۷۰ سانت، ۱۰۰ سانت و ۱۲۰ سانت به صورت رولی به خریداران آن عرضه می گردد. قیمت مناسب کاغذ کرافت تولید داخل، یکی از عوامل فروش بالای آن می باشد.

تولید و مرکز فروش کاغذ کرافت در تهران

مراکز خرید و فروش کاغذ کرافت در تهران

مراکز خرید و فروش کاغذ کرافت در تهرانهمانطور که می دانید کاغذ بسته بندی کرافت که نوعی کاغذ با استحکام بالا و انعطاف بالا است؛ که در ساخت انواع ورق، کارتن، کیسه های کاغذی و… استفاده می شود. از مراکز اصل فروش آن می توان به مراکز خرید در تهران اشاره کرد. البته علاوه بر مراکز فروش تهران، امروزه فروش کاغذ کرافت در شیراز و بیشتر شهر های مختلف کشور از طریق سایت های آنلاین به خوبی انجام می گیرد.

برند های برتر تولید کننده کاغذ کرافت در کشور

برند های برتر تولید کننده کاغذ کرافت در کشورشرکت های کاغذ سازی بسیاری در ایران وجود دارد؛ که انواع کاغذ های کرافت را تولید می کنند. که این تولیدات علاوه بر عرضه در بازار های داخلی و تامین نیاز داخلی کشور، به کشور های عراق، ترکیه، افغانستان و همچنین ارمنستان صادر می شود.
رمز موفقیت برند های برتر که تولید کنندگان کاغذ کرافت در ایران هستند؛ کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. کاغذ های کرافت تولید شده در ایران به رنگ های قهوه ای و سفید می باشد و معمولا در تولید انواع کاغذ های بسته بندی استفاده دارد.

موارد استفاده کاغذ کرافت چیست؟

موارد استفاده کاغذ کرافت چیست؟از جمله موارد استفاده کاغذ های کرافت تولید داخل، می توان به مهمترین آن ها اشاره کرد؛ که به شرح زیر است.

  • صنعت بسته بندی
  • ساخت پاکت
  • ساخت ساک دستی
  • لمینیت
  • بسته بندی کچ و سیمان
  • کارتن سازی
  • تولید مقوا های چند لایه
  • تولید لیوان های یکبار مصرف
  • تولید پاکت های مستحکم
  • و…

بنابراین می توان به اهمیت کاغذ کرافت اشاره کرد؛ که تولید داخلی آن و استفاده تولید کنندگان از کاغذ کرافت داخلی، می تواند به اقتصاد کشور کمک فراوانی کند.

حراجی کاغذ کرافت در تهران

حراجی کاغذ کرافت در تهرانتولید کنندگان کاغذ کرافت از جمله مراکز فروشی به شمار می روند؛ که محصولات خود را با قیمت های پایین تر از کاغذ های کرافت وارداتی عرضه می کنند. درواقع حراجی کاغذ کرافت در تهران توسط تولید کنندگان و نمایندگی های فروش آن بیشتر انجام می گیرد و شما به راحتی و با قیمت های مناسبی می توانید برای تولیدات خود از این کاغذ ها استفاده کنید.
کاغذ هایی که درصد بیشتر آن را خمیر کاغذ تشکیل شده است. شما می توانید به راحتی از طریق سایت شرکت های تولید کننده کاغذ کرافت، هم رول این کاغذ و هم ورق آن را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی ذبیحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09111291589
آدرس کانال: arkapacking@
آدرس اینستاگرام: arkapacking@

مطلب پیشنهادی

قیمت کاغذ کرافت وارداتی در سراسر کشور

قیمت کاغذ کرافت وارداتی در سراسر کشور متفاوت می باشد، قیمت کرافت به رول بودن یا برش خورده و بسیاری از موارد دیگر وابسته می باشد، که رول های کرافت در گرماژ 70، 8

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید