عرضه برچسب لیبل میوه

حتما شما هم تاکنون کاغذ ها و برچسب های مختلفی بر روی میوه ها دیده اید که در اکثر مواقع روی آنها بارکدی درج شده است. این برچسب‌ها مشخصات میوه های وارداتی یا صادراتی را نشان می دهد. برچسب لیبل میوه برای شناسایی کیفیت و در بعضی موارد برای نشان دادن قیمت میوه به کار می‌رود. خوشبختانه ما توانسته ایم در زمینه عرضه برچسب لیبل میوه یکی از بهترین ها در منطقه باشیم.

عرضه برچسب لیبل میوه

انواع برچسب لیبل میوه بر اساس کیفیت

انواع برچسب لیبل میوه بر اساس کیفیت انواع برچسب لیبل میوه را می توانید در میوه های مختلف، مخصوصا میوه های وارداتی، مانند نارگیل، موز، انبه و… مشاهده نمایید. این میوه ها در سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها یا در تالارهای پذیرایی به راحتی یافت می‌شوند. معمولاً برچسب لیبل میوه دارای مشخصاتی همچون لوگو، مشخصات تبلیغاتی، بارکد ،مبدا و مقصد می باشد.

از انواع تولید چاپ برچسب میوه بر اساس کیفیت و نحوه تولید، می توان به دو صورت ورقه ای و رولی اشاره کرد که این امکان را فراهم می‌کند تا آن ها را با دستگاه یا به صورت انگشتی به میوه مورد نظر چسباند. یکی از فاکتورهای مهم کیفیت برچسب لیبل میوه، جنس کاغذ و کیفیت چسب است که باعث شده فروش و صادرات این محصول در ایران افزایش بسیار چشمگیری یابد. برچسب میوه به صورت رولی و ورقه ای می توانند چاپ شوند و همچنین چاپ آن میتواند به صورت دیجیتال و افست باشد که چاپ دیجیتال با زمان تحویل کمتر و قیمت بالاتر است و چاپ افست با زمان تحویل بیشتر و هزینه کمتر می باشد.

مسلما در پشت کاغذهایی که مشخصات میوه در آن درج شده است، چسب براقی وجود دارد؛ این چسب ها حتماً باید با کیفیت و قوی باشند که میوه ها هنگام بارگیری، نگهداری در انبار، حمل و نقل، هنگام صادرات یا واردات از میوه جدا نشوند. یکی از چسب هایی که بسیار در لیبل میوه کاربرد دارد چسب پی وی سی می باشد که مجموعه ما سعی کرده برای افزایش کیفیت محصولات تولیدی، از با کیفیت ترین چسب های پی وی سی برای تولید این محصول استفاده نماید.

پخش کننده برچسب لیبل میوه

پخش کننده برچسب لیبل میوه همانطور که گفته شد فاکتورهای مهمی برای عرضه برچسب لیبل میوه با کیفیت وجود دارد، مانند: کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید این محصول، ماندگار بودن چسب ها و طرح های گرافیکی که باعث جذب مشتری می شود. خوشبختانه ما توانسته ایم با سال‌ها تلاش و کوشش، افزایش صادرات به خارج از کشور، عرضه محصول باکیفیت، فروش لیبل میوه ارزان و با قیمت مناسب، نظر و اعتماد مشتریان زیادی را جلب نماییم و باعث افتخار مجموعه ماست که هم اکنون بهترین پخش کننده برچسب لیبل میوه شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما