798cd19c05731d35efdc0caeeb39c957

تولید عمده توری بسته بندی

استفاده از توری بسته بندی برای انواع محصولات مصرفی مزیت هایی را به همراه دارد. امروزه تولید توری بسته بندی درجه یک با مواد اولیه مرغوب یا بازیافتی صورت می گیرد که عامل مهمی در تنوع کیفیت و قیمت فروش آنها می باشند. اگر قصد خرید عمده یاصادرات انواع توری پلاستیکی را دارید، برای آگاهی از ارزان ترین شیوه های سفارش با ما همراه باشید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت توری بسته بندی

چند سالی است که در صنعت بسته بندی میوه و صیفی جات استفاده از توری های پلاستیک بسیار مرسوم شده است. این محصولات جایگزین مناسبی برای انواع کیسه گونی است که هزینه های متعددی را برای خریداران به همراه داشت. عدم استحکام گونی ها در طولانی مدت و خراب شدن حجم قابل توجه ای از محصولات به علت وارد آمدن فشار حین بسته بندی برخی از معایب این نوع شیوه های بسته بندی به شمار می آیند.

یکی از مزیت های استفاده از توری بسته بندی قیمت ارزان و مقرون به صرفه آنها است. عوامل و فاکتورهای مهمی در تعیین قیمت این نوع توری تاثیرگذار هستند که از مهمترین آنها باید به جنس مواد اولیه تولیدی اشاره کنیم. مواد پلی اتیلنی به واسطه مقاومت در برابر پارگی و وزن زیاد انتخاب مناسبی برای این منظور هستند.

البته مواد بازیافتی نیز در تولید انواع توری مورد استفاده قرار می گیرند که در کاهش هزینه ها تاثیرگذار می باشند. حجم سفارشات و همچنین انتخاب برند تولیدی نیز در قیمت توری بسته بندی موثر است. برخی از این محصولات دارای نخ سر کیسه جهت گره زدن آنها هستند که سبب گرانتر شدن قیمت فروش آنها می شود.

سفارش کلی توری بسته بندی ارزان

انواع توری بسته بندی در دو نوع رولی یا تکی به بازار عرضه می شوند. ارقام رولی برای استفاده از مراکز بسته بندی انواع میوه و سبزیجات انتخاب هوشمندانه ای به جهت صرفه جویی در هزینه ها و زمان است. البته برای انتخاب این محصولات توجه به وزن و گنجایش حجم آنها اهمیت زیادی دارد که باید متناسب با نوع محصول مانند میوه و سبزیجات انتخاب شود.

با توجه به عرضه انواع توری بسته بندی سیر، صیفی جات، میوه جات و … در بازار سراسر کشور، برای سفارشات کلی بهترین شیوه اقدام از طریق نمایندگان فروش یا توزیع کنندگان عمده در مراکز استان ها هستند. البته در برخی از موارد خرید مستقیم از کارخانه تولیدی بهترین راهکار به شمار می آید.

اگر در زمینه صادرات یا توزیع کلی انواع توری بسته بندی ارزان فعالیت دارید، برای آگاهی از قیمت ها، سفارش مدل های جدید بر حسب وزن دلخواه و بسته بندی جهت صادرات به کشورهای مختلف، می توانید از طریق نمایندگان فروش آنلاین این مرکز اقدام کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *