dd5261d38ee169e61920a70a25ad220b

خرید پوشال کاغذی رنگی و مهمترین موارد استفاده آن در کشور

برای خرید پوشال کاغذی رنگی می توان به مراکز فروش انواع پوشال سر زد و محصول مناسب خود را با قیمت مناسب خریداری کرد. پوشال کاغذ در دو نوع رنگی و سفید موجود می باشد. این کالا، به عنوان یک کالای تزئینی و فانتزی، شامل رشته های کوتاه و بلند، مواد ریز کاغذی رنگی و سفید که توسط ماشین پوشال سازی تولید می شود و در بسته بندی های متنوع و با سایز های مختلف نایلونی مخصوص قرار می گیرد.

خریداران پوشال کاغذی رنگی در کشور

خریداران پوشال کاغذی رنگی در کشور می تواند به فروشگاه ها و مراکز تولید محصولات پوشالی سر بزند. در بازار عرضه پوشال کاغذی بیشتر برای تهیه نمونه هایی از آن، بیشتر کاغذ های باطله و غیر قابل مصرف را در کل کشور جمع آوری و خریداری می کند.

کاغذهای غیر قابل مصرف خریداری شده، برای تهیه پوشال کاغذی، توسط دستگاه پوشال سازی به پوشال کاغذی در رنگ های مختلف (نظیر سفید، مشکی، قرمز، آبی، سبز، نارنجی و …) تولید می شود.

خرید پوشال کاغذ سفید محصولات خود را با قیمیت های ارزان به صورت عمده در اختیار مشتریان می گذارد. پوشال کاغذی ارزان و جنس خوبی دارد. تهیه آن خیلی آسان و خیلی سخت نیست. تولید پوشال کاغذی خیلی خوب و سرگرم کننده است.

مهمترین موارد استفاده پوشال کاغذی رنگی در ایران

با بازیافت کاغذ های باطه می توان کارهای بسیار زیبایی انجام داد. از جمله موارد استفاده از کاغذ های باطله استفاده از آن برای تولید پوشال کاغذی رنگی می باشد.

مهمترین موارد استفاده پوشال کاغذی در ایران عبارت است از:

 • استفاده از آن برای کار های تزئینی و فانتری
 • استفاده از پوشال کاغد ایرانی رنگی در جعبه های کادویی
 • مناسب برای کارهای دکوری تزئینی می باشد.
 • از پوشال کاغذی سفید برای جعبه های میوه برای جلوگیری از رطوبت استفاده می شود.

تولید کنندگان برتر پوشال کاغذی رنگی در کشور

تولیدکنندگان برتر پوشال کاغذی رنگی در کشور به ویژه در شهر زاهدان بیشتر دیده می شود. اغلب تولیدکنندگان پوشال کاغذی برای ساخت پوشال کاغذی، شرکت های معتبر و شناخته شده ای دارند. برای تهیه پوشال کاغذی ارزان می توان به صورت حضوری با مراجعه به  مراکز پخش پوشال کاغذی، سر زد تا کالای مورد نظر را با قیمت عمده، ارزان و مقرون به صرفه تر خریداری کرد.

برای خرید پوشال کاغذی رنگی به صورت غیر حضوری (اینترنتی و آنلاین)، آن را سفارش داد و کار خرید کالا را راحت تر و آسان تر کرد.

تفاوت های انواع پوشال کاغذی رنگی

تفاوت های انواع پوشال کاغدی رنگی بسیار کم می باشد. تفاوت انواع پوشال کاغذی ممکن است در جنس و نوع کاغذ رنگی استفاده شده باشد. تفاوت چندانی در پوشال های کاغذی رنگی دیده نمی شود. پوشال های کاغذی بر حسب سلیقه مشتریان در رنگ های متفاوت تولید می شود.

دیدگاه‌ها

4 پاسخ به “خرید پوشال کاغذی رنگی و مهمترین موارد استفاده آن در کشور”

 1. محمود رمضان تبار

  سلام عرض ادب ، من یه کسب و کار کوچبک هستم ، میخوام بدونم قیمت پوشال رنگی چقدره ، ک برای خودم تهیه کنم، تشکر از شما
  اگه میشه تلگرام یا روبیکا جوابنو بدید،ممنونم

  1. a.zabihi

   سلام متاسفانه موجود نداریم

 2. الناز خواجه زاده

  چگونه بخریم

  1. a.zabihi

   سلام متاسفانه موجود نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *