فروش تجهیزات بسته بندی
خانه / کاغذ گراف / فروش کاغذ گراف تهران و در ابعاد مختلف و قیمت های مناسب در کشور

فروش کاغذ گراف تهران و در ابعاد مختلف و قیمت های مناسب در کشور

در مراکز فروش کاغذ گراف تهران، گراف بصورت عمده و جزئی به فروش می رسد. کاغذ گراف با توجه به رنگ، وزن، ابعاد و برند کارخانه تولید کننده دارای قیمت های متفاوتی می باشد. این کاغذ ها به دلیل مقاومت بالا و قابلیت بازیافت، بازار فروش خوبی دارند.

فروش کاغذ گراف تهران و در ابعاد مختلف و قیمت های مناسب در کشور

تهیه کاغذ گراف تهران در ابعاد متنوع

تهیه کاغذ گراف تهران در ابعاد متنوعبرای پاسخ به این سوال که  کاغذ گراف چیست باید با فرآیند تولید کاغذ آشنایی داشت. برای ساخت این کاغذ از انواع مختلف درختان می توان استفاده کرد. کاغذ گراف دارای خمیری تیره تر از خمیر کاغذ می باشد و به خمیری که تحت فرآیند گراف بدست می آید خمیر گراف می گویند.

این خمیر را با انجام فرآیند های دیگر می توانند به کاغذ کرافت رنگی تبدیل کنند.  کاغذی که طی این فرآیند بدست می آید مقاومت بیشتری نسبت به کاغذ معمولی دارد. تهیه کاغذ گراف تهران در ابعاد متنوع و وزن های متفاوت صورت می گیرد، این تفاوت در ابعاد و وزن کاغذ موجب تفاوت در قیمت می شود. 

خرید کاغذ گراف تهران به قیمت های مناسب در کشور

خرید کاغذ گراف تهران به قیمت های مناسب در کشورکاغذ گراف از کشور های مختلفی وارد ایران می شوند؛ مانند: کاغذ گراف هندی، اندونزی، روسی، کره ای و اوکراینی که با قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسند. کاغذ گراف اوکراینی و هندی بیشترین استقبال را در بین نمونه های خارجی در ایران داشته اند. 

قیمت کاغذ گراف هندی و سایر کشور ها بیشتر از کاغذ گراف تهران می باشد. خرید کاغذ گراف تهران به قیمت مناسب در کشور و همچنین کیفیت مناسب این محصولات باعث شده توجه خریداران به این کاغذ ها جلب شود. 

صادر کنندگان کاغذ گراف

صادر کنندگان کاغذ گرافصادر کنندگان کاغذ گراف در ایران باید به این نکته توجه داشته باشند که باید بتوانند با نمونه های خارجی  از نظر قیمت و کیفیت رقابت کنند. از ویژگی هایی که باعث شده تا کاغذ گراف بازار خوبی  در داخل و خارج از کشور داشته باشد می توان به چند مورد از کاربرد کاغذ گراف  اشاره کرد:

  • بسته بندی مواد غذایی و صیفی جات و میوه 
  • استفاده به عنوان خط کش دو بعدی
  • برای طراحی و نقشه کشی
  • استفاده در پوستر و کار های هنری

عرضه مستقیم کاغذ گراف تهران در کشور

عرضه مستقیم کاغذ گراف تهران در کشورعرضه مستقیم کاغذ گراف تهران در کشور  با حذف واسطه ها و همچنین  فروش طرح ها و رنگ های مختلف موجب شده خریداران کاغذ گراف طراحی و یا سایر انواع کاغذ گراف را با قیمت مناسب تری تهیه کنند.

خریداران می توانند این کاغذ ها را به صورت حضوری و یا آنلاین از طریق سایت های فروش اینترنتی به صورت کیلویی و یا رولی خریداری کنند و اگر قصد برش کاغذ ها در ابعاد خاصی را داشته باشند می توانند با سفارش ابعاد مورد نظر کاغذ گراف مورد نیاز خود را تهیه کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی ذبیحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09111291589
آدرس کانال: arkapacking@
آدرس اینستاگرام: arkapacking@

مطلب پیشنهادی

فروش انواع کاغذ گراف در رنگ ها و ابعاد مختلف در کشور

فروش انواع کاغذ گراف در رنگ ها و ابعاد مختلف در کشور توسط فروشندگان مختلفی انجام می شود. ما می توانیم انواع کاغذ گراف مانند مقوا گراف، کاغذ گراف میوه، و... را ا

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید