فروش تجهیزات بسته بندی
خانه / کاغذ کرافت / قیمت کاغذ کرافت ایرانی و صادرات آن به دیگر نقاط جهان

قیمت کاغذ کرافت ایرانی و صادرات آن به دیگر نقاط جهان

قیمت کاغذ کرافت ایرانی با توجه به نوع برند، و کیفیت آن متفاوت است. ما می توانیم با یک جستجوی ساده در گوگل از قیمت این محصول مطلع شویم. این نوع کاغذ که مقاومت بالایی دارد به کشور های مانند عراق، سوریه، ترکیه، افغانستان صادر می شود. این محصول در بسته بندی و رنگ های مختلفی به بازار های خارجی ارسال می شود.  

قیمت کاغذ کرافت ایرانی و صادرات آن به دیگر نقاط جهان

قیمت کاغذ کرافت ایرانی در بازارهای خارجی

قیمت کاغذ کرافت ایرانی در بازارهای خارجیقیمت کاغذ کرافت ایرانی در بازار های خارجی قیمت بالاتری نسبت به بازار داخلی دارد و همین باعث شده است، که تولید کنندگان این محصول را به کشور های همسایه و کشور های اروپایی و آمریکایی صادر کنند. قیمت در بازار های خارجی با توجه به کیفیت، و بسته بندی کرافت، تعیین می شود اما قیمت بالاتری از قیمت داخلی دارد.

صادرات کاغذ کرافت به سراسر جهان

صادرات کاغذ کرافت به سراسر جهانصادرات کاغذ کرافت به سراسر جهان از کشور های همسایه گرفته تا کشور های اروپایی و آمریکایی ارسال می شود. به همین علت این محصول در بازار های خارجی قیمت بیشتری دارد، باعث شده بیشتر تولید کنندگان کاغذ کرافت دست به صادرات این محصول بزنند، و بازار داخلی با کمبود مواجه شود به همین دلیل دولت صادرات این محصول را کاهش داد به طوری که در سال جاری ۱۵ درصد این محصول صادر شده است. 

این نوع محصول ایرانی به دلیل کیفیت و مقاومت بالای که دارد در بسیاری از بازار های جهان محبوبیت خود را دارد. ما می توانیم با یک جستجوی ساده در اینترنت به راحتی از صادرکنندگان این محصول و مقدار محصول صادراتی آن ها اطلاع یابیم.

ساده ترین راه خرید کاغذ کرافت ایرانی

ساده ترین راه خرید کاغذ کرافت ایرانیساده ترین راه خرید کاغذ کرافت ایرانی، خرید اینترنتی کاغذ کرافت است. که باید قبل از خرید از این سایت ها از معتبر بودن آن ها اطمینان یابید. ما می توانیم بدون این که از منزل یا محل کار خود خارج شویم به راحتی و در زمانی کوتاه محصول مورد نیاز خود را خرید کنیم. در این فروشگاه های اینترنتی می توان انواع محصول مانند کاغذ کرافت طرح دار، و…. همچنین انواع قیمت ها را مشاهده و با مقایسه آن ها با هم بهترین محصول را انتخاب و سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهیم تا محصول در اسرع وقت برای ما ارسال شود.

نمایندگی فروش کاغذ کرافت در سراسر کشور

نمایندگی فروش کاغذ کرافت در سراسر کشورنمایندگی فروش کاغذ کرافت در سراسر کشور را می توان با جستجو در اینترنت به راحتی پیدا کرد. و برای خرید محصول مورد نیاز خود به آن ها مراجعه کرد. محصولات ارائه شده در این مکان ها با قیمت درب کارخانه تولیدی برابر است، به خاطر همین بیشتر فروشندگان برای خرید به اینجا مراجعه می کنند. همچنین فروش کاغذ کرافت در شیراز در این مراکز انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی ذبیحی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09111291589
آدرس کانال: arkapacking@
آدرس اینستاگرام: arkapacking@

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش کاغذ کرافت در اصفهان

امروزه فروش کاغذ کرافت در اصفهان و سایر شهر های ایران روند رو به رشد چشمگیری داشته است. کاغذ کرافت روسی‌ به دلیل خواص ویژه ای که داشته است توانسته جایگاه مهمی ر

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید