2

مرکز فروش لیبل میوه کیوی

لیبل یا برچسب میوه در واقع یک لایه کاغذی می باشد که دارای اطلاعات مختصری مانند نام میوه می باشد و بر روی برخی از میوه هایی که مخصوص فروش در سایر شهرها و کشورها می باشند چسبانده می شود.
مجموعه اینترنتی که در حال حاضر مشاهده می کنید یکی از بزرگترین مراکز فروش و پخش لیبل میوه می باشد و یکی از بهترین محصولاتی که با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خویش قرار می دهد، لیبل میوه کیوی می باشد.

نحوه چاپ لیبل میوه کیوی

معمولاً لیبل میوه کیوی که این روزها در بازار کشورمان مشاهده می شود، به دو شیوه رولی و برگه ای تولید می گردد؛ نوع رولی آن برای کسانی که قصد دارند با استفاده از دستگاه لیبل زن بر روی میوه های خود این برچسب ها را بچسبانند، بسیار مفید و موثر می باشد.

برای تولید این محصول ابتدا مواد اولیه که شامل کاغذ، پی وی سی و یا متالیزر می باشد را فراهم نموده و سپس از طریق چاپ افست اقدام به طراحی و تولید آن می نمایند.
این دستگاه می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی، میزان فراوانی از لیبل ها را تولید نموده و در اختیار مشتریان قرار دهد.

پس از اینکه طرح اولیه لیبل ها به خوبی مشخص شد، آن را با استفاده از دستگاه مخصوص بر روی کاغذها قرار داده و سپس از چسب های قدرتمندی در قسمت زیر آن استفاده می نمایند؛ در نهایت لیبل ها را در ابعاد و اندازه کاملاً مشخص برش داده و برای چسباندن بر روی میوه ها آماده می نمایند.

خوشبختانه لیبل های میوه کیوی در بازار کشورمان دارای قیمت بسیار مناسب می باشند و می توان با صرف هزینه ای نه چندان زیاد آن را تهیه کرد و از کارایی بی نظیر آن برخوردار شد.

خرید انواع لیبل میوه کیوی

این روزها خرید انواع لیبل میوه کیوی در کشورمان ایران رونق فراوانی دارد و بسیاری از کشاورزان و باغدارانی که در زمینه تولید و فروش این میوه به فعالیت مشغول می باشند، برای ایجاد جلوه و زیبایی هر چه بیشتر محصولات خویش، اقدام به خرید این محصول نموده و از آن استفاده می نمایند.

معمولاً شرکت های تولید کننده برای تولید این نوع لیبل از متریال های مختلفی مانند کاغذ گلاسه مات یا براق، پی وی سی و متالیزر استفاده می نمایند.
این لیبل ها دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند و متداول ترین رنگ آنها سفید، مشکی، قرمز و سبز می باشد.

معمولاً باغداران برای میوه های خود از لیبل های آماده ای که در بازار وجود دارد استفاده می نمایند، البته برخی از این افراد نیز ترجیح می دهند لیبل اختصاصی خود را سفارش داده و از آن به عنوان معرف برند خویش بر روی میوه ها استفاده کنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *