نبشی پلاستیکی

نبشی پلاستیکی 0.5 0.8 0.6 10

امروزه در تمامی جهان برای مقاوم سازی و حفاظت از محصولات صادراتی ظریف و شکننده از بسته بندی های مختلفی استفاده می شود که یکی از کاربردی ترین این بسته بندی ها نبشی پلاستیکی 0.5، 0.8، 0.6 و 10 هستند که کارایی های بخصوص و منحصر به فرد دارند

نبشی پلاستیکی 0.5 0.8

ابزار های زیادی در دنیا برای بهبود بخشی به صنعت بسته بندی اجناس صادراتی درحال تولید است که یکی از بهترین ابزار ها نبشی پلاستیکی است که در ابعاد مختلف مانند 0.5 و 0.8 تولید و جهت بسته بندی و صادرات بسیار پر کاربرد می باشد. کاشی و سرامیک ها برای بسته بندی نیازمند رعایت نکاتی می باشد تا به راحتی دچار شکستن نشوند. از نبشی پلاستیکی برای بسته بندی مصالح شکستنی نیز استفاده می شود و این محصول باعث می شود تا بسته بندی آن ها قرص و محکم تر باشد.

بسیاری از محصولات به کشور های مختلف صادر می شوند که برای صادرات نیازمند یک بسته بندی دقیق و محکم می باشند که بهترین وسیله می توان به نبشی های پلاستیکی اشاره کرد.

نبشی پلاستیکی 0.6 10

پلاستیک ها عضو جدایی ناپذیر زندگی انسان ها هستند. ابزار های پلاستیکی بسیار مورد اهمیت می باشند که از مواد اولیه تهیه شده باشند. نبشی پلاستیکی 0.6 و 10 از نبشی های پر استفاده هستند. نبشی های آهنی بیشترین کارایی را در صنعت ساختمان سازی دارند و در مقابل، نبشی های پلاستیکی برای نگهداری چندین جعبه ی میوه بسته بندی شده استفاده می شود به نحوی که سبد ها دچار سقوط نشوند و به وسیله ی این نبشی های پلاستیکی سفت و محکم حفظ شود.

پلیمر از پلاستیک های بسیار مرغوب می باشد که در تهیه ی نبشی های پلاستیکی استفاده شده است. جنس بسیار مرغوب این نبشی های پلاستیکی باعث شده تا به راحتی دچار شکستن نشوند و حتی در برابر آفتاب نیز بسیار مقاوم باشند و به راحتی دچار پوسیدگی نشود.

نبشی پلاستیکی 2/1 1.5 و 2 میل

کارایی نبشی پلاستیکی 2/1، 1.5 و 2 میل با نبشی های آهنی بسیار متفاوت است به گونه ای که از نوع آهنی آن فقط در ساختمان سازی به کار برده می شود. در واقع نبشی های آهنی وجودشان برای داشتن یک ساختمان محکم و مقاوم نیازمند است به نحوی که اگر از این محصول در ساخت و ساز استفاده نشود ممکن است ساختمان دچار ریزش شود. سایز های متنوع این نبشی های پلاستیکی باعث شده تا راحت تر بتوانید هر محصولی را بسته بندی کنید.

نبشی پلاستیکی 2.5 20 3 میل

از دیگر مواد تشکیل دهنده ی این نبشی ها می توان به پلی اتیلن اشاره کرد. نبشی پلاستیکی 2.5، 20 و 3 میل از پلی اتیلن درجه یک تولید شده اند.

نبشی های پلاستیکی از انعطاف پذیری خوبی برخوردار هستند و به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید و برای بسته بندی انواع محصولات به کار ببرید. همچنین آب به این نبشی ها هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند و این نبشی های پلاستیکی همانند یک نبشی فولادی برای شما عمل می کند.

نبشی پلاستیکی 4 5 50 میل

پر کاربرد ترین سایز از نبشی پلاستیکی می توان به سایز 4، 5 و 50 میل آن اشاره کرد که هر یک در مکان ها با کارایی متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند.

کارایی بالای این محصول باعث شده تا تولیدکنندگان با دقت تمام اقدام به تولید این محصول کنند. کارخانه ها و شرکت های زیادی هستند که نبشی ها را در جنس های پلاستیکی، آلمینیومی و آهنی تولید می کنند.

نبشی پلاستیکی 5*5 7.5

هنگامی که نام نبشی به گوشتان می خورد اولین نبشی که به ذهنتان می آید از نوع آهنی آن می باشد، اما این چنین نیست و نبشی ها در جنس های مختلف هستند که نبشی پلاستیکی 5*5 و 7.5 از نمونه های بارز آن هستند.

در ادامه با انواع جنس و کارایی نبشی ها آشنا خواهید شد. نبشی های پی وی سی بیشترین تنوع را در بین نبشی ها دارند و دارای وزن بسیار کمی می باشند و همچنین رنگ بندی های مختلفی دارند که در قرنیز دیوار به کار می رود. نبشی آهنی که پیش تر نیز توضیح دادیم در ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد.

نبشی های گالوانیزه نوع دیگری از این محصول هستند که به صورت گالوانیزه گرم و سرد در بازار موجود می باشند و در صنایع برق کاربرد دارند. نبشی ام دی اف نیز در ساختمان سازی و دکوراسیون برای قرنیز دیوار مورد استفاده قرار می گیرد.

نبشی پلاستیکی 6 70 میل mm8

برای تهیه ی هر محصولی نیازمند رعایت استاندارد هایی هستیم. استاندارد های لازم اگر در تولید نبشی پلاستیکی 6، 70 میل و 8mm رعایت نشود محصول تهیه شده از کیفیت خوبی برخوردار نخواهد شد. نبشی های پلاستیکی با نام نبشی های پلاستیکی بسته بندی نیز در بین مردم شناخته شده اند زیرا در بسته بندی بسیار پر کاربرد می باشد.

نبشی پلاستیکی 80 90 9

از رنگ های مختلفی برای تهیه و ساخت نبشی پلاستیکی 80 90 9 استفاده می شود. شما بسته به رنگ سبد های بسته بندی می توانید از هر رنگی نیاز داشته باشید نبشی خریداری کنید و اقدام به بسته بندی محصول خود کنید. بسته بندی زیبا نشان از کیفیت آن محصول می باشد و همچنین مشتری پسند تر خواهد شد زیرا اولین نکته ای که قابل مشاهده است نوع بسته بندی می باشد.

نبشی پلاستیکی 9 متری

نبشی ها را می توانید با توجه به نوع بسته بندی انتخاب کنید. اگر میزان محصول شما برای بسته بندی و جا به جایی زیاد است می توانید نبشی پلاستیکی 9 متری را خریداری کنید به دلیل اینکه در متراژ بالا خریداری کرده اید قیمت آن مناسب تر شده است. هر متراژی از این محصول نیاز داشته باشید می توانید به راحتی خریداری کنید.

قیمت نبشی 90 درجه پلاستیکی

هر یک از محصولات در بازار دارای قیمت های مختلفی هستند. قیمت نبشی 90 درجه پلاستیکی بسته به تعداد خرید شما متفاوت است. اگر تعداد زیادی از این محصول را خریداری کنید چون خرید شما به صورت عمده خواهد شد، قیمت آن تا حد زیادی کاهش می یابد.

مجموعه ی ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر معرفی شده است زیرا محصول باکیفیت بالا را تولید کرده و با قیمت مناسب به فروش رسانده است. شما نیز اگر در زمینه ی صادرات و جابجایی محصولات هستید و نیازمند یک بسته بندی دقیق و محکم دارید می توانید از سایت ما کمک بگیرید و نبشی پلاستیکی را با قیمت مناسب تهیه کنید. می توانید با شماره تلفن های درج شده ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *